3. března 2012

Novorozenecká plenka s králíčkem

Kamarádka má úplně pidi miminko. A tak mne napadlo zkusit ušít na zkoušku jednu novorozeneckou plenku, jak bude sedět. Ono totiž bez miminka se taková plenka špatně zkouší a šít plenky dopředu aniž vím, jak budou sedět, to se mi nechce.


Sice to u nás není teď úplně aktuální, ale zas po okolí nemám tolik látkujících maminek, které by to vyzkoušeli hned po narození mimča. Žížaláka jsem začala látkovat  až tak v 5 kilech, a to už seděly normální, i když taky ne vždy. Takže jsem využila situace a vyzkoušela střih ve vel. NB/S
Čtverce opravdu nejsou pro mne, přijde mi, že má pak zadek jak čmelák a hlavně leží hlavou dolů a to fakt ne. To skládání mi ani tak nevadí, ale komfort moderních plen je  někde jinde. Příště si našiju určitě pár novorozeneckých.Takže první a zatím poslední kus novorozenecké plenky s králíčkem a odklápěcíma vkládačkama. Vyzkoušeno na 3,5 kilovém miminku a sedí pěkně. Sedí do 5,5 kila, pak už začíná být malá.  Ještě teda kamarádka přidala jednu vkládačku, ale i biobavlněný beránek saje dobře.  A suchý zip se lépe zapíná. Dala jsem tam i protikusy, protože se mi občas v pračce přisuchá, kam nemá a proto nemám snad žádné plenky na sucháč, jen svrchňáky.

Sice to u nás není teď úplně aktuální, ale zas po okolí nemám tolik látkujících maminek, které by to vyzkoušeli hned po narození mimča. Žížaláka jsem začala látkovat  až tak v 5 kilech, a to už seděly normální, i když taky ne vždy. Takže jsem využila situace a vyzkoušela střih ve vel. NB/S
Čtverce opravdu nejsou pro mne, přijde mi, že má pak zadek jak čmelák a hlavně leží hlavou dolů a to fakt ne. To skládání mi ani tak nevadí, ale komfort moderních plen je  někde jinde. Příště si našiju určitě pár novorozeneckých.

Takže první a zatím poslední kus novorozenecké plenky s králíčkem a odklápěcíma vkládačkama. Vyzkoušeno na 3,5 kilovém miminku a sedí pěkně. Sedí do 5,5 kila, pak už začíná být malá.  Ještě teda kamarádka přidala jednu vkládačku, ale i biobavlněný beránek saje dobře.  A suchý zip se lépe zapíná. Dala jsem tam i protikusy, protože se mi občas v pračce přisuchá, kam nemá a proto nemám snad žádné plenky na sucháč, jen svrchňáky.
Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.